Lifestyle

Zegarki Tissot męskie do 2500 zł – TOP 4

Zegarki Tissot męskie do 2500 zł – TOP 4

Tissot jest jednym z najbardziej znanych producentów zegarków na świecie. Gwarantuje szwajcarską jakość, precyzję, dbałość o każdy detal oraz różnorodną ofertę. Każdy znajdzie w kolekcji Tissota czasomierz idealny dla siebie – m.in. sportowy, klasyczny, casualowy, retro. Wybraliśmy cztery modele, których cena mieści się w budżecie 2500 zł – wśród nich znajdziesz zegarek na różne okazje.

Zegarki Tissot męskie – polecane modele

Zegarek Tissot Seastar 1000 36MM T120.210.11.011.00. Prezentowany zegarek to modelnurkowy, idealny dla miłośników sportów wodnych oraz klasycznego wzornictwa. Posiada m.in. okrągłą kopertę 36 mm, czytelny cyferblat, stalową i solidną bransoletę, szwajcarski mechanizm kwarcowy, z dodatkowych funkcji datę oraz wytrzymałe szkło szafirowe.

Kolekcja Seastar cieszy się od lat dużą popularnością wśród aktywnych mężczyzn. Zegarki Tissot męskie z tej serii spełniają szereg wymagań dotyczących zegarka nurkowego i spodobają się fanom marynistycznego wzornictwa.

Zegarek Tissot Carson Premium Chronograph T122.417.36.033.00.

Drugi z wybranych przez nas zegarków to propozycja do zwolenników klasyki – czasomierz ten należy do kolekcji Tissot T-Classic. Dzięki mechanizmowi kwarcowemu jest niemal bezobsługowy. Jego atutem jest też bardzo duża dokładność pomiaru. Elegancki design, który wyróżnia zegarki męskie Tissot z kolekcji T-Classic sprawia, że mogą one dopełniać stylizacje biznesowe oraz na specjalne okazje.

Elegancki model na brązowym pasku skórzanym posiada okrągłą kopertę 41 mm, szkło szafirowe, mechanizm kwarcowy, datę i chronograf z funkcji dodatkowych, stylową tarczę z cyframi rzymskimi. Jego plusem jest też wodoodporność do 50 metrów.

Zegarek Tissot Le Locle Powermatic 80 / T006.407.11.043.00.

Ten model łączy cechy stylu sportowego i klasycznego – wyróżnia go m.in. precyzja i wytrzymałość, ale też sportowe zacięcie i klasyczna elegancja. Niebieska tarcza, stalowa bransoleta z zapięciem motylkowym i cyfry rzymskie na tarczy to oryginalne zestawienie. Różne elementy, m.in. luneta i uszy koperty, starannie wypolerowano, dzięki czemu zegarek zyskał ekskluzywny charakter.

Nazwa tego zegarka mówi wiele, bo Le Locle to znana miejscowość w Szwajcarii, która od razu kojarzona jest przez miłośników zegarków jako miejsce ich produkcji. Prezentowany Le Locle Powermatic 80 prezentuje elegancję w takich elementach jak cyfry rzymskie, giloszowany cyferblat i grawer na deklu. W celu zabezpieczenia tarczy przed zarysowaniami w modelu tym użyto szkła szafirowego.

Udostępnij