Porady

Biżuteria dla znaków zodiaku, czyli modowy horoskop na 2022 rok

Biżuteria dla znaków zodiaku, czyli modowy horoskop na 2022 rok

Kupując biżuterię, należy kierować się nie tylko najnowszymi trendami mody, ale także własnym gustem i dopasowaniem do osobowości. Znaki zodiaku ujawniają wiele cech charakteru i osobowości. Dlatego wybierając biżuterię, warto kierować się przygotowanym przez nas modowym horoskopem na 2022 rok! Pokazujemy, jakie ozdoby dobrze sprawdzą się w przypadku osób spod różnych znaków zodiaku.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wodnikom przypisuje się takie cechy charakteru jak upartość i niezależność. Są to osoby kreatywne i pomysłowe. Dlatego też do Wodników doskonale będzie pasować biżuteria wykorzystująca wzory abstrakcyjne. Wszystko wskazuje na to, że w 2022 roku dużą popularnością nadal będą cieszyć się naszyjniki kaskadowe, których elementem może być na przykład celebrytka z abstrakcyjnym, artystycznym wisiorkiem.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Ryby to marzyciele. Osoby spod tego znaku zodiaku kierują się w życiu marzeniami, emocjami i intuicją. Chętnie pomagają innym. Są przy tym twórcze i wyposażone w bogatą wyobraźnię. Idealna biżuteria dla Ryb powinna podkreślać te cechy. W 2022 roku warto postawić na bransoletki z ozdobnymi zawieszkami, którym Ryby z pewnością nadadzą odpowiednią symbolikę.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Osoby urodzone pod znakiem Barana cechują się przebojowością i otwartością. Doskonale pasuje do nich odważna biżuteria, taka jak kolczyki XXL. Modne w minionym roku, w 2022 również będą cieszyły się wzięciem. Barany mogą rozważyć zakup dużych kół lub wiszących kolczyków ozdobionych różnorodnymi motywami.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byki to osoby rzeczowe, trzeźwo patrzące na świat. Ponieważ często cenią sobie minimalizm, chętnie sięgają po proste ozdoby. W 2022 roku Byki mogą rozejrzeć się za modnymi nieśmiertelnikami oraz innymi prostymi ozdobami na szyję, na przykład naszyjnikami z literką.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca) 

Bliźnięta cechują się zmiennością. Osoby spod tego znaku zodiaku są ciekawe świata, na który patrzą jednak dość racjonalnie. Bliźniętom spodoba się biżuteria inspirowana naturą, wykorzystująca motywy zwierząt oraz roślin. 

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Nieśmiałe i zachowawcze Raki mają bogate życie wewnętrzne. Głęboko przeżywają emocje, przywiązują się zarówno do ludzi, jak i do miejsc oraz rzeczy. Osoby spod znaku Raka powinny sięgnąć po ozdoby z motywem serca, ponieważ biżuteria ta dobrze współgra z ich osobowością.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) 

Dumne i pewne siebie Lwy dążą do celu bez oglądania się za siebie. Są optymistami o dużych zdolnościach organizacyjnych. W 2022 roku osoby spod znaku Lwa powinny sięgać po wyraziste ozdoby, takie jak złote łańcuchy czy kolczyki XXL. Podkreślą one ich pewność siebie, pozwalając przy tym zabłysnąć!

Panna (23 sierpnia – 22 września) 

Pod znakiem Panny rodzą się osoby uporządkowane i odpowiedzialne. Wszelka przesada jest im obca. Również w modzie zachowują pewną powściągliwość. Dlatego też Panny powinny w 2022 roku zdecydować się na prostą biżuterię, na przykład kolczyki w kształcie krzyża czy inne proste, geometryczne wzory. 

Waga (23 września – 22 października) 

Osoby urodzone pod znakiem Wagi często wyróżniają się wrodzoną elegancją. Ozdoby dedykowane dla Wagi to kolczyki, kolie oraz bransoletki zdobione kryształami. Tego typu modna biżuteria Colibra pozwoli im podkreślić swój niepowtarzalny styl w 2022 roku. 

Skorpion (23 października – 21 listopada) 

Odważne Skorpiony lubią prowadzić intensywne życie. Skorpiony chcą się wyróżniać, w czym może pomóc im wyrazista biżuteria, taka jak chokery z zawieszkami. W 2022 roku modne będą naszyjniki tego typu z zawieszkami w kształcie między innymi krzyża, monet czy owadów. 

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Wiodące cechy Strzelców to entuzjazm, optymizm i energia do działania. Strzelce z chęcią sięgną po niebanalną biżuterię z aktualnie modnymi motywami. Nie zawahają się przed wypróbowaniem motywów owadów czy monet, które podbiły serca miłośników biżuterii już w zeszłym roku. 

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożce są realistami. Podchodzą do życia bardzo pragmatycznie. Idealna biżuteria dla Koziorożców to bransoletki oraz naszyjniki z koralików, przyozdobione pojedynczymi, prostymi zawieszkami.

Udostępnij